Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet velem?

Mi történhet velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem de mostanában folyton rosszul érzem magamat mármint egy hete körülbelül nincs kedvem nevetni,tanulni és táncolni sem (pedig mindig is az volt a mindenem) nem szeretek beszélgetni másokkal és furcsán érzem magamat de ezt így nem tudom leírni hogy hogyan..csak ülök a szobámban és nézek ki a fejemből vagy fejhallgatóval zenét hallgatok és ülök/fekszek nem csinálok mást most akkor ez mi lehet??Mit kéne csinálnom? 14l
2015. máj. 11. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak ennyi?

Amúgy lehet, hogy csak jön a meleg és inkább punnyadsz :D Ilyenkor mindenki fáradtabb vagyis én ezt tapasztalom magamon és a környezetemen :)

2015. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát meg senkit nem kívánok a közelembe még a legjobb barátnőmet sem hanem csak egyedül akarok lenni meg ilyesmi..ami elég furcsa mert nagyon szeretem őt..
2015. máj. 11. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Hát, ha mellette nem vagy szomorú, akkor lehet, hogy szimplán egyedüllétre van szükséged és ennyi.
2015. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!