Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a laptop az ölemben van és...

Ha a laptop az ölemben van és úgy netezek, akkor lehetek impotens a laptop miatt?

Figyelt kérdés
mert én egyszer régen valahol azt hallottam hogy ez lehetséges

2015. máj. 9. 23:56
 1/9 anonim válasza:
Igen lehetsz impotens tőle
2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a laptoptól, de a zsebben hordott mobil is azzá tehet egy idő után. :(
2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Meg attol is, ha a telefon a zsebedben van. Ugy tudom.

#1-es voltam

2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

:O

Soha többet nem hordom a telefonom a zsebemben...

2015. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Solitude92 válasza:

Szerintem meg hülyeség. A telefonos mítosz biztosan, csak egy kicsit jobban kell érteni a fizikához és érthető, meg rákot sem okoz.

Az, hogy a laptop melege okoz-e ilyet, hát szerintem nem. Alap esetben nem túl meleg, csak ha játszol stb, de akkor meg nem az öledben van és nem is reggeltől estig. Ennyi erővel a forró fürdő sem egészséges, sőt köztudott, hogy a hidegebb víz az egészségesebb.

2015. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy a meleg hosszútávon nem tesz jót a heréknek. Többet nem tudok, de én nem kockáztatnék :D
2015. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:
ha rácsukod:DDD
2015. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A laptop az ölben a hőhatás miatt veszélyes, a hereknek nem tesz jót (emiatt vannak kívül).

A rádióhullámok károsítják a szöveteket, ami ugyancsak meddőséget okozhat. Ez kisebb mértékben igaz lehet a mobilra is, de főleg a nagy teljesítményű hullámokkal van baj. A telefont amúgy is a fülednél tartod, amikor telefonálsz, ilyenkor lenne legnagyobb a terhelés. Meg ott a tervezés során is figyelembe kell venni az élattani hatásokat, véleményem szerint ez minimalizálva van. A mikrohullámú sütőn például védőburkolat van, mivel annak már káros következményei lennének, nem véletlenül melegíti meg az ételt, az nagy teljesítményű. Azért a mikrótól se kell félni, amíg nem sérült meg :)

A laptop se nevezhető veszélyesnek, de azért ha már érzed, hogy nagyon meleg érdemes levenni kicsit, vagy valamit tenni alá és úgy használni ölben.

2015. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jaja. és ne is úgy csináld, hogy belesüpped a takaróba helyette. Tegyél alá valamilyen deszkalapot ami engedi, hogy levegőzzön. :D
2015. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!