Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bicajozzak újra úgy...

Hogyan bicajozzak újra úgy mint régen? (részletesen leírva )

Figyelt kérdés
Egy időben naponta elmentem reggel itthonról bicajal.Reggel mentem este jöttem.44km volt összesen de volt,hogy hazajöttem este újra vissza mentem.Egy kisházat bíztak rám,hogy gondozásáért lakhatom és később akár meg is vásárolhatom.Végül apám hatására elengedtem.Út közben is volt olyan,hogy találkoztam (kisebbségi) közmunkásokkal akik egyértelműen a kihasználó,becsapódás típus volt.Akkor még élt az anyám is.Most egyedül vagyok én és apám.Bicajozhatnék jó helyeken lehetnék csak bennem van az,hogy amikor azt a kisházat csinálgattam.Bajban voltam és apám nem segített ! Azt is mondta hogy az ő volt kollégájához nehogy menjek segítséget kérni ! Bennem van egy olyan érzés,hogy ha defektet kapnék nem segitene...Már arra is gondoltam,hogy össze szedni szerszámokat arra az esetre ha defektet kapnék.De ott van bennem már elindulás előtt ez az eset amikor cserben hagyott...Végül segített,de úgy hogy abban nem volt köszönet...Egy alkalommal ittam és egy erdőbe tettem a bicajomat.Hagyta hogy ellopják hiába telefonáltam reggel 5-órakor...Mindig azt mondta az "ökör szarvú biciklid" verseny kerékpárom volt /van most is.Elméletileg béke van....
2015. máj. 8. 07:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Elméletileg béke van,de mégsem érzem magamat szabadnak.
2015. máj. 8. 07:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elég zavarosan írsz, nem biztos, hogy pontosan értem a történetedet. Viszont lehet, hogy nem is kell. Mindenki a maga sorsának a kovácsa. Felejtsd el, hogy mi volt régen, ne keseregj rajta. A jelenbeli lehetőségeidet nézd. Biciklizz, ha biciklizni akarsz, és ne azon töprengj, hogy régen ki miért nem segített rajtad.
2015. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!