Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket a fejbőröm?

Mitől viszket a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosom (nem mosom annyit, hogy túl sok legyen), nem vagyok tetves, sem allergiás a samponra, eddig nem is volt vele bajom. Most a fejem hátulján elkezdtett hirtelen viszketni, de eléggé zavar.

Mitől lehet és mit tehetek ellene?

14/L Előre is köszi! :)


2010. febr. 23. 15:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és eléggé rövid a hajam, dúsnak sem igazán mondható.
2010. febr. 23. 15:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy száraz a fejbőröd. Próbálj ki egy pakolást: egy tojássárgáját kevés étolajjal keverj össze, kend fel és folpackkal csomagold be, tekerj rá törölközőt. Kb. fél órát hagyd fenn, utána samponnal mosd le. Nem váltottál sampont egyébként? Nekem pl. attól viszketett,(nem allergia miatt) most egy kímélőt vettem és ez jó.
2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sampont nem váltottam, ezt majd este kipróbálom, ha nem marad abba. Bár remélem nem kerül sor a pakolásra.:S

Azért köszi! :)

2010. febr. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!