Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretnék holnap iskolába...

Nem szeretnék holnap iskolába menni! Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Nálunk nincs érettségi szünet,viszont nagyon nem szeretnék menni,mert lelkileg és fizikailag is teljesen kivagyok.Fáj a torkom alapjáraton is.Mit tegyek,hogy jobban fájjon?

Most ilyen:

[link]


[link]


[link]

Szerintetek ez már be van gyulladva annyira,hogy kiírjon az orvos 1-2 napra?Egész évben max versenyek miatt hiányoztam.



2015. máj. 3. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem akarsz menni? Amúgy igyál valami hideget ami miatt még jobban begyullad...
2015. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de Te bolond vagy. Még inkább beteg akarsz lenni, csak hogy hiányozhass? Anyád meg veheti majd a drága antibiotikumot, csak mert a hercegnőnek nincs kedve iskolába menni. Ez a dolgod, erre kell koncentrálnod. Ha nagyon nem akarsz menni, inkább beszéld meg anyuddal, hogy írjon ki szülői igazolással. Aztán majd meglátod, milyen jó dolog egy napi anyagot pótolni, és mennyivel nehezebb pl a kémiát úgy megérteni, hogy nem voltál ott órán...

18L

2015. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarsz, hát ne menj. Ennyire egyszerű.
2015. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,bolond vagyok biztos.Te már csak tudod.Nem lesz nehéz,holnap 20 perces óráink lesznek,az is mind jelentéktelen (2 tesi,ének,rajz,osztályfőnöki,angol,német).Ebből max a nyelv a fontos,de mindkettőből felsőfokú nyelvvizsgám van,szóval unatkozom az órákon.Egyébként kitűnő tanuló vagyok,egy nap nem a világ vége.Van okom,bőven,hogy ne menjek.Hatalmas lelki trauma ért.
2015. máj. 3. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hu. velem is sokszor volt ez.én egycerüen nem mentem amikor nem akartam és kész. senkitölse kértem engedéjt hogy logjak. Volt is rendszeresen évvégére 160-200 igazolatlanom. xd régi szép idök xd
2015. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, utolsó, hogy leginkább a nyelvtan órák maradtak ki. Körülbelül éves szinten...


Kérdező! Nekem mindegy, mit csinálsz, én bemennék. Ezekért a jelentéktelen órákért sem éri meg, hogy lebetegítsd Magadat. :/ De Te tudod...

2015. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A végén nem tettem magammal semmit,és 39 fokos lázzal,és iszonyatos torokfájással ébredtem.
2015. máj. 4. 06:52
 8/10 anonim ***** válasza:
grat.:D
2015. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Anyádéknak kellett volna ezt a kérdést feltenned. Két makarenkói pofon után elmúlt volna a traumád kislány. A pofám leszakad, mit meg nem enged magának ma egy kamasz...
2015. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy normális gyerek, a szörnyülködők betegek. Én soha nem engedném iskolába az enyémeket. A szülők, akik iskolába küldik a gyerekeiket, egytől-egyig pszichopaták.
2020. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!