Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves létemre rengeteget...

19 éves létemre rengeteget alszom és napközben fáradt, álmos, kimerült vagyok. Járt már valaki ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
Két éve bőrrákot diagnosztizáltak nálam, de azóta kigyógyultam, de félek, hogy ez áll a háttérben. De lehet, hogy csak az, hogy eléggé inaktív vagyok, abbahagytam a sportot és egészségtelen ételeket is fogyasztok. Akik már tapasztaltak ilyet, mitől volt az extrém fáradtság?
2015. ápr. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam a rendszertelen élet,depi,kaja,lustaság okozta.
2015. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt az ilyen koruaknál általában a vérszegénység okozza, vagyis vas és egyéb vitamin hiányok állhatnak fenn. Szerintem az lenne a legjobb ha elmennél egy véranalizisre, és ott megmondják hogy vérszegény vagy-e vagy sem. Jobbulást!
2015. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet:

- vitaminhiány

- ásványi anyag hiány

- rossz étrend

- só / folyadékhiány


Alsóhangon. Hogy mely vitaminok és ásványi anyagok hiánya lehet, azt tovább lehetne részletezni, és persze ez csupán néhány lehetőség.


Nem írtad mióta tart ez a kimerültség, nem írtál az életmódodról, táplálkozásodról, edzésedről... ha egyszer megbetegedtél daganattal, akkor lehet olyan életmódbeli tényeződ, ami folyamatosan komoly ártalmat jelent a testednek.

2015. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keresd fel az orvost a bőrrákod kapcsán!!!
2015. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!