Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljra lehet használni veet...

Hónaljra lehet használni veet hideggyanta csíkot?

Figyelt kérdés

Picit erős a szőrzet, ezért ollóval már levágtam belőle ritkítás képpen. Így egy picit ritkább lett a szőr. Mennyire jó a veet hideggyantázás rá? Tapasztalatotokat írjátok meg! Borotvát és epillátort nem fogok használni, mert nagy a veszélye annak, hogy nyílt sebet/sérülést okoz.

Összetevő szinten ez a veet hideggyanta csík biztonságosnak tűnik, mivel káros összetevőt nem tartalmaz, illetve olyat vettem, ami érzékeny bőrre való.


Tapasztalatok hónalj és láb téren???



2015. ápr. 25. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de őszinte leszek, nekem nem viszi le. Sőt, a kozmetikus is az én hónalj szőrömet csak a legerősebb gyantával tudja leszedni, de utána napokig ég, égési sérülésem lesz tőle, annyira nehezen jön le. Úgyhogy én visszatértem a borotvához. Az legalább nem fáj. Ja, és nyílt sérülésem se volt még soha tőle, nem is értem, hogy hogy jutott ez az eszedbe!:D Ha normális borotvát használsz és normálisan szőrtelenítesz, akkor nem fogod elvágni magad vele és a titok, hogy szőriránynak megfelelően borotválj és akkor még szőrtüsző gyulladásod sem lesz!
2015. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Először a lábamon próbálom ki a gyantát, mivel ott a legbiztonságosabb, illetve ott megtudom nézni lesz-e valami panasz tőle. Ha nem, akkor mehetek hónaljra. :)

Inkább gyantázom, nekem jobban tetszik ez a megoldás, a leszedésnél biztosan a ragtapasz hirtelen eltávolításával egyezik meg. Gondolom a gyanta nem okoz nyílt bőrsérülést, főleg ha a használati utasítást követem, plusz még részletesen utána is olvasok ;)

2015. ápr. 25. 14:38
 3/9 A kérdező kommentje:
A meleggyantát ki se próbálnám, mert az alapból égési sérülést okoz, amennyiben rosszul csináljuk, vagy érzékeny a bőrünk... az enyém érzékeny.
2015. ápr. 25. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ha egyről beszélünk, akkor ezt a hideg gyanta csíkot is a két kezet között való összedörzsöléssel fel kell melegítened!:D

És még mindig nem értem a nyílt bőrsérülést. Csak tudni kell szőrteleníteni és nem lesz nyílt bőrsérülésed!

2015. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy most lemértem vonalzóval, és 0.7-1cm között van a szőrszálaimnak a hosszúsága a lábamon. És szerintem egyről beszélünk :D de a szőrtelenítést főleg hideggyantával nem lehet elrontani, mondjuk még nem szőrtelenítettem, viszont van utána shea vajas krémem is, amivel betudom kenni. :)
2015. ápr. 25. 14:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Miliméterbe átváltva 0.07mm és 0.1mm hosszúságú a szőr a lábamon. A csomagoláson meg legalább 1.5 mm-t ír :D de azért gondolom ezt is leszedi, csak könnyebb lesz, ugye?
2015. ápr. 25. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs akkora, mint amekkorától ajánlott leszedni, akkor nem fogja elkapni a gyanta és nem szed le semmit, azért kell megvárni, míg legalább akkorára megnő a szőr, hogy leszedje.
2015. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk így is leszedte :D utána kicsit hidegvízzel lemostam, azután bekentem shea vajjal, végül kapott egy kis D-vitamint a napból, meg friss levegőt. Most megvárom a 24órát, milyen lesz :)) eddig teljesen jó, mondjuk a gyanta levétele nem ment hirtelen, mert áhhhh eléggé húzott xD
2015. ápr. 25. 16:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Hónaljra még nem merem...
2015. ápr. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!