Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló injekciot...

Fogamzásgátló injekciot kaptam szerintetek mennyire volt jó ötlet?

Figyelt kérdés
Menszeszem 5.napján fogamzásgátló injekciot adott be az orvosom keresemre 2015.04.22.-én de feszül a mellem és szúr a hasam alja hol jobb hol bal oldalon! Mivel 2015.04.17-én az az menszim első napjan ki szakadt a gumi de soft tamponnal sexeltem így ki zártam a rerhesseget teljesen. Szerintetek terhes lehetek?
2015. ápr. 24. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem menszesz első napjan fogamzásgátló tablettát keztem el szedn, 2015.04.17.-én és 2015.04.22.-én abba hagytam mert ki pattogatott és ezért fogamzásgátló injekciora váltottam.
2015. ápr. 24. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon játszol a szervezeteddel, össze-vissza kapkodsz.

ha kiszakadt a gumi, akkor miért zártad ki a terhességet?

nincs túl nagy valószínűsége, de kizárni nem lehet.

el kell végeztetni egy terhességi tesztet, ha nem vagy biztos magadban.

2015. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A terhességet azért zártam ki,mert gyógyszer alatt voltam,soft tamponnal, menszesz első napjan és egyből ki is mostam mmagambol a soermat. Mikor teszteljek szerinted? Ha 2015.04.17.-én volt a baleset, de a menszim végig 5napig tartott ahogy szokott
2015. ápr. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!