Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszér ellen nektek mi...

Visszér ellen nektek mi segített? Milyen kezelést próbáltatok?

Figyelt kérdés
Injekció, rádiófrekvencia, esetleg műtét? Húszas éveim közepén járok az egészséges életmódom és visszérgyógyszer, harisnya ellenére mégis egyre csúnyább a lábam, így nyáron rövid alsót sem fogok tudni felvenni. Bőrgyógyászhoz folyamatosan járok. Sok kezelés van borsos áron, nem tudom, hogy melyik valóban hatékony, a tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2015. ápr. 22. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az injekció csak a hajszálerek ellen hatékony, a nagyobb vénásokra műtét kell.
2015. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem úgy van. nekem injekciózták a nagyobb ereimet is.

nem bőrgyógyászatra kell járni, hanem érsebészetre.

viccből nem csinálnak műtétet, csak amire az injekció nem jó (mély vénák). rádiófrekvenciás kezelésről még nem hallottam.

ismerőseim csináltattak lézeres kezelést, az egyiknek semmit sem hatott, a másiknak nagyon sokat rontott a helyzetén. az injekció szerintem jó. nekem már többször volt ilyen.

2015. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem írtam, de voltam érsebésznél is, pontosabban kettőnél, részben azért vagyok bajban, mert mind a kettő mást mondott.
2015. ápr. 27. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló ezt részletezhetnéd privátban, érdekelne.
2015. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!