Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van egy púp azoltás...

Miért van egy púp azoltás helyén? Többi lent

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön kaptunk HPV elleni oltás másodikját,aznap bedagadt és raktam rá vizes ruhát,viszont péntek reggel óta egy kemény,kitapintható púp van az oltás helyén. Mi lehet a baj? A suliban a védőnők nem mondtak semmit.

2015. ápr. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem ez azaz injekció. Teljesen normális gyakori mellékhatás és erről tudniuk kéne az alkalmazóinak is.


"Nagyon gyakran (10 betegből több mint 1-nél) mellékhatások léptek fel az injekció beadásának helyén, beleértve a következőket: fájdalom, duzzanat és bevörösödés. Megfigyeltek lázat is."


[link]

2015. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen ez az az oltás. Most már megnyugodtam,hogy csak egy mellékhatás (igazából azért ijedtem meg,mert egyik osztálytársnál sem jelentkezett egyik mellékhatás sem)
2015. ápr. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!