Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában minden este rosszul...

Mostanában minden este rosszul leszek? Miért?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és mostanában rendszeresen minden este rámjön a rosszullét. Nem tudom miért, mi váltja ki, csak úgy jön. Nem bírok sokáig fenn maradni, de ha lefekszek elaludni se bírok. Szédülök, hányingerem van, halálfélelmem, izzadok, a szívem nagyon ver. Mitől tegyek ez ellen?
2015. ápr. 19. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
egyéb tünet? Végtag vagy izületi fájdalom, izomremegés, tüdőprobléma?
2015. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok nagyon, de betudtam az állapotomnak. Nem rég voltam vérvételen és minden lelet negatív.
2015. ápr. 19. 23:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek sétálni vagy mozgok, akkor szokott lenni izomremegés.
2015. ápr. 19. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem hiszek az indokolatlan rendszeres pánikbetegségben. Ha nincs oka a "félelmednek", akkor keresni kell az okot, ami bejuthat az agyba.

Nehézfém - tömés régről pl, szisztémás candida, lyme. Kullancsod volt-e, nem viszket-e a popsid, nunid, szemed? :)

2015. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!