Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisfiam 3 hónapos múlt, egy...

Kisfiam 3 hónapos múlt, egy hónapja már hörög és sipol is, már szedet 4 fajta gyógyszert de nem nagyon akkar helyre jönni, valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnál voltatok csak?
2015. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen voltunk ugy kezdödott hogy benne volt ebbe az influenzába,irt fell neki zinatott theofilines kupott,viszavittem hogy nem javul irt fel neki panadol babyt orcseppet meg cebiont közérzete jó enni eszik végig aludja az északát , reggel mikor felépred akkor hörög meg sipol
2015. márc. 31. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Aham...

Csak mert a lányom volt így, az esetnek kórház lett a vége, ami annyiból jó volt, h 3 nap alatt úgy kikúrálták, h csoda.

Nekünk is köptetőt, orrcseppet írtak. Meg megemlítették a tüdőröntgent- szerencsére arra nem került sor.

Ha csak reggel hörög, meg sípol, sztem nem vészes a helyzet, vsz éjjel felgyűlt a cucc a tüdejében. Ha nappal nem csinálja, akkor az jó.

De én azért elvinném egy másik orvoshoz is, h nézzen rá.

2015. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok mindig elhúzódnak, felnőttnél is (hurut, köhögés, tüdős dolgok). Jobbulást.
2015. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak még olyan picike
2015. márc. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!