Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában szúr a szivem Ha...

Mostanában szúr a szivem Ha erősen kifújom a levegőt akkor nagyon Mitől lehet ez? Nagyon-nagyon félek

Figyelt kérdés
UI: Nagyon izgulós vagyok pl. dogáknál

2015. márc. 28. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez arra utal, hogy rossz a tartásod, és a hátadon az idegek megszorulnak. Tipikus, hogy levegö kifúvásnál van.

Ha a szívszúrás rosszulléttel, fáradékonysággal, rossz érzéssel, szorító érzéssel, lépcsönfelmenéskor kifulladással-rosszulléttel jelentkezik, nagyobb mozgásnál vagy akár már kisebb mozgásnál szédülés rosszul lét van akkor az a szived és rögtön korház.


Ha viszon megterhelö mozgástól nincsen rosszulét, söt mozgás közben még el is múlik, akkor az izomzati problémát mutat. Nehéz emeléstöl, rossz testartástól!

Amitöl az ilyen fájdalom elmulihat, ha jön a fájdalom, kihúzod magadat a vállaidat hátra húzod, vagy is egy egyenes testartást veszel fel.


Nekem novemberben kezdödött rögtön orvos, ott kiderítették, hogy semmi köze a szívhez, de sajna ortopédiára csak 2 hónap múlva lett idöpontom, addigra olyan nagy ajdalmaim lettek, hogy állandó fájdalom csillapítot szedtem, majd kaptam egy manuális terápiat, amitol nagyrészt megszünt.


èrdemes orvoshoz elmenni, de amikor leírtam, ha érzed akkor még ma menjél orvshoz.

2015. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm....nem fáj mindig
2015. ápr. 5. 13:08
 3/3 A kérdező kommentje:
ma tesin fájt! DE TUDOD,HOGY HOL ÉRZEM....? A VÁLLAMBÓL HASÍT A SZÍVEMHEZ? kérdés:a mellem nem lehet,mert nő?
2015. ápr. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!