Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent? A körmömön fehér...

Mit jelent? A körmömön fehér pöttyök, csíkok vannak.

Figyelt kérdés
A körmömön ilyen fekér pöttyök/csíkok vannak.. Azt olvastam,hogy C-vitamin hiányt jelent,hiába eszek narancsot,almát,mandarint nem segít! Vettem C-vitamint az se segített.. Mit jelenthet ez?

2015. febr. 25. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam hogy vitaminhiányt jelent,viszont én a gyülömcsök mellett iszok C vitamint is (aszkorbin sav) így kicsit minimalizálódtak a fehér pöttyök.
2015. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem csak c-vitamin hianyt jelent, az asvanyi anyagok kozul is lehet valami hianyod. Vegyel multivitamint inkabb.

Azt se felejtsd el, hogy ha potolod is a hianyt a foltok nem fognak ripsz-ropsz eltunni. Egeszen addig latszik amig le nem no a korom. Az a jo, ha nem jelenik meg ujabb es ujabb a novekedes soran.

2015. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miklós G. ***** válasza:
D és E vitamin hiánya..
2015. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
D és E vitamin milyen ételben van? Amúgy köszi szépen a válaszokat!
2015. febr. 25. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemégy az utadba eső legelső patikába és megmondják a körmödről,hogy milyen vitaminra van szükséged.Magnézium hiány mellett más is lehet.Mióta ""körmömön ilyen fekér pöttyök/csíkok vannak"" vannak az elváltozások? Ha fáradékonyabb lettél a korábbi énedhez viszonyítva akkor felmerül a vashiány is.Nekem az az érzésem,hogy az olajban,zsírban oldódó vitaminok hiányozhatnak a szervezetedből.Esetleg egy vérvizsgálat pontosan kimutatná milyen vitaminokra lehet még szükséged,illetve segíthetnék annak felszívódását!!!!!
2015. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!