Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberiség magassága még...

Az emberiség magassága még változni fog?

Figyelt kérdés
Tehát azt figyelhetjük meg, ha visszatekintünk, hogy ma az átlagmagasság 7-8 centivel magasabb, mint 60 évvel korábban. Ez még változni fog, és az emberiség folyamatosan növekszik, tehát akár pár száz év múlva akár 200-230 centisek leszünk?
2015. febr. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az elmúlt 10 évben is nőtt az átlagmagasság. Legalábbis a mai 14-18 évesek jó része túlnőtte az előző generációt egy fél fejjel, főleg a lányok. Persze ez csak az én megfigyelésem, lehet, hogy csak nálunk mutálódnak a gyerekek. :D

Egyébként amilyen ütemben pusztítja az emberiség saját magát és az egész bolygót, pár száz év múlva nem lesz már semmilyen átlagmagasság, mert kihalunk. :)

2015. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megfigyeltem. Legtöbb 14-18 éves 180 centi felett van, illetve az én környezetemben meg a másik fele alacsony, tehát 170 alatt.
2015. febr. 17. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem omlik össze a civilizáció, akkor akár a 230-as átlag is elképzelhető. Ha összeomlik, akkor újra kicsik lesznek az emberek, mint a középkorban.
2015. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2015. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!