Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2006-ban egy véletlen ultrahan...

2006-ban egy véletlen ultrahangos vizsgálaton estem át. A papíromra az volt írva hogy: Baloldali veseágynak megfelelően vese nem látható. Ez most azt jelenti hogy csak 1 vesém van?

Figyelt kérdés
De akkor egészen eddig nem vették észre? Akkor 16 éves voltam...
2010. febr. 11. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged ultrahangoztak meg Mari néni helyett véletlenül, vagy mi?? Igen, valószínűleg 1 veséd van csak. Vigyázz rá, igyál sok sört, az véd a vesekő ellen.
2010. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj egy kontrollt, és kérjél az orvosodtól életvezetési tanácsokat. Ha csak egy van, akkor arra nagyon kell vigyázni.
2010. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti szerintem hogy nincs veséd. EGyszer nekem az volt nyaki röntgennél a papírra írva, hogy nyaki borda nincs. Én megkérdeztem, ez mi, nem azt jelenti, hogy nincs nyaki borda, hanem nincs probléma vele, valószínű neked is normális a veséd, ezt jelenti.
2010. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyaki borda az nincs az embernek alapból, akinek van, az ugyan nem betegség, de egy anatómiai variáció, ami nem szerencsés. A nincs az azt jelenti, h nincs.

Amúgy kérdező, lehet, h lejjebb van az a veséd, azért nincs a veseágyban, de mondjuk akkor a leleten biztos szerepelne, h lejjebb viszont van egy vese.

2010. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!