Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reiki segítségéve gyógyultatok...

Reiki segítségéve gyógyultatok ki valamilyen betegségből?

Figyelt kérdés
Gyomor és bélproblémáimat az orvosok nem igen tudják kezelni. Most az "alternatív" gyógymódok között keresgélnék...
2010. febr. 11. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A Reiki nem gyógyít, mint ahogy semmi más sem.

Te magad vagy a gyógyír, a Reiki energia csak segítő kezet nyújt ebben.

Ha nyitott vagy rá, elfogadod magadban azt, hogy egészséges vagy, akkor menni fog.

Persze van olyan is, hogy egy betegséget meg "kell" élnünk, része életünk tanulási folyamatának. Ilyenkor hiába bármi, míg meg nem tapasztalod ( lásd a sok agyvérzéses, szívinfarktusos embert, akiket így késztet gondolkodásra az élet ).

Kérdésedre válaszolva: régebben havi egyszer migrénem volt, mióta Reikizem (ennek 2 éve), azóta 1 kezemen meg tudom számolni mennyiszer jött elő.

Seb, bokazúzódás, vesegyulladás, ezeket mind a Reikivel hoztam helyre minimális idő alatt és úgy összességében mondhatom, hogy mióta Reikizem, azóta minden olyan és úgy történik valóban, ahogy nekem a legjobb!

2010. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyukám, nőgyogyászati betegségből. rajta nagyon sokat segitett.
2010. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, elgondolkoztatóak...
2010. febr. 11. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

én allergiától szabadultam meg, és elindult az anyagcsere folyamatom:)

14/F

2010. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Súlyos asztma és allergia megbetegedésből gyógyultam meg a reiki segítségével.
2011. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!