Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van 2-5-10 percenként...

Mitől van 2-5-10 percenként gyors szívverésem és miért érzem közben, hogy alig kapok levegőt?

Figyelt kérdés

3 napja tart már, nem volt még ilyen. Legelőször 3 nappal ezelőtt este jött rám mikor aludni készültem. Állandóan érzem, hogy elkezd a szívem gyorsabban verni és olyankor muszáj gyorsabban vennem a levegőt mert olyan mintha készülnék megfulladni. ez úgy 2-5-10 percenként tör rám de ha nagyon elvagyok foglalva akár 1-2 órát kimaradhat. Mitől lehet ez?

Egyébként elég stresszes vagyok alapjáraton(bár mostanság teljesen nyugodt vagyok és voltam úgyhogy nem értem miért jött ez pont most elő) és napok óta elég keveset alszom de ahhoz képest fáradtságot sem érzek.

Akinek volt már ilyen, mit csinált?

L/17



2015. febr. 12. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
valami roham
2015. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!