Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitseget kerek?

Segitseget kerek?

Figyelt kérdés
Megvagyok fazva köhögök szedtem: Szirupot, Augmentin-t és Euroespal tabletákat. Viszont 5 napja kijött rajtam valami, aztmondta a házi orvos hogy allergia vagy kiütés valamire, csoki vagy valami ilyesmire. Kaptam rá egy hűsitő mentolos krémet amivel kenegessem. De megint kijött rajtam és mégtöbb, a combomon jött ki 3 egymás ?melelt meg 1 nagyobb is. Mik lehetnek ezek, viszket és viszket nagyon.
2015. febr. 12. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Augmentin mellékhatása.
2015. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy a combjaim szóval közvetlen ahogyan elkezdődik a láb, a combjaim elől eléggé fájnak majdnem a térdig. Ez az augmentin mellékhatása?
2015. febr. 12. 11:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha jól észre vettem akkor pont ott megy 2 ér, vagy véna. Akkor mitől lehetnek ezek, és mit tegyek?
2015. febr. 12. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el az Augmentin tájékoztatón a mellékhatások részt!

Lehetséges mellékhatások: bőrkiütés, érgyulladás

2015. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba ennek a gyógyszernek a szedését .Ahogy az 1 es irta,ez többet árt mint használ .A házi orvos irjon mást helyette.Most ott tartasz,a gyógyszer mást problémát is okozott ,és azt is gyógyitani kell .Jegyezd meg a gyógyszer nevét ,és többet ne engedj ilyet felírni .
2015. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Allergia lehet bármelyik gyógyszerre amit szedtél, ha már nem szeded őket, akkor kenegesd a krémmel és igyál kálcium Sandoz pezsgőtablettát, de ha nem múlik, menj vissza az orvoshoz, vagy bőrgyógyászhoz.
2015. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget mindenkinek! Szerintem valamelyik mellékhatása lehet az Euroespal 80 vagy Amoksikalv Quick Klav nak, mert a kiütések is megvoltak és az érgyulladás is. Az eurespalt már nem szedem!
2015. febr. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!