Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kellene mennem?

Milyen orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Pár napja rettentően fájnak a csontjaim, alig bírtam ma már mozgatni a kezeimet és hatalmas véraláfutások lettek a lábamon reggelre, de nem ütöttem be és nem is terheltem meg magam. Milyen orvoshoz forduljak? Mi lehet a bajom (egészségesen élek, sportolok, de ilyen még nem volt)?

köszönöm

22/N



2015. febr. 11. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos utaljon be teljes vérképvizsgálatra. Az orrod nem vérzett? Nem vagy fáradékony?
2015. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

Fáradékony vagyok és a sportteljesítményem is jelentősen csökkent :/

2015. febr. 11. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, sürgősen.
2015. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, elmentem a háziorvosomhoz, de azt mondta, h biztos meghúztam a kezeimet, a lábamat meg beütöttem, és hazaküldött... De még mindig fáj és szerintem nem meghúztam, mert nem csináltam semmi olyat és a csontjaim fájnak, és a lábamat sem ütöttem be.
2015. febr. 12. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz nem tudsz elmenni? Nagyon felelőtlen az orvosod. Ezek komoly betegség tünetei is lehetnek.
2015. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozom sajnos (ezért is kérdeztem, h milyen orvoshoz kellene mennem, mert eléggé félvállról vesz mindent) , de megpróbálok elmenni egy másikhoz, ma is elmehettem volna, de nem bírtam vezetni , vagyis fogni a kormányt
2015. febr. 12. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam a háziorvost, mert általában a kórházakba beutaló kell.
2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm !
2015. febr. 12. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg menj be ügyeletre. Amikor vakbélgyanús voltam azonnal elláttak, vért vettek meg ultrahangra vittek, nem kellett órákat várakozni előtte.
2015. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, ha nem fogad holnap az orvos, akkor ügyeletre megyek
2015. febr. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!