Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőraláfutás már több hete,...

Bőraláfutás már több hete, hónapja? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Még tavaly tavasszal volt, hogy unokahúgommal játszótéren voltunk, átbújtam enyhe hajlással egy híd alatt, és hamar emelkedtem fel, a hátamon a lapockáim között kb 3-4 csigolyán horzsolásos seb lett. kb 3 hónapja tesiórán gerendáztunk, én gyertyát csináltam rajta, és másnapra sötét lett, vagyis véraláfutás lett, majdnem ugyanott. Most kb 3 hete felüléseztünk és ezen alkalommal pedig pár csigolyával lentebb lett ismét kék. De ezek nem igazán akarnak elmúlni: Most olyan a hátam, mintha rátetováltattam volna szürkés árnyalattal. Ennek valamilyen rendellenesség áll a hátterében? Vagy ez normális? bár szerintem közel sem normális.

17/L



#vérzés #rendellenesség #bőraláfutás
2015. febr. 5. 21:24
 1/1 anonim válasza:
Foltok akár vas hiányt is jelezhetnek,minden esetre azonnal fordulj orvoshoz!
2015. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!