Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen boltokban tudok lázmérő...

Milyen boltokban tudok lázmérőt vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Rossmann...
2010. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertár.
2010. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hagyományosat vennél, próbáld ki a patikában, ne járj úgy, mint én: Vettem lázmérőt, hagyományos formájú, alul higany, a csőben kék alkohol, á: 1090 Ft. Otthon mértem, 37,2. Másnap mérni akartam, nem tudtam leverni, blokkra kicserélték. Nem próbáltam ki, ismét úgy jártam. Elővettem a tartalékot, mértem, a cserét későbbre halasztottam. Eltelt 4 hónap, a blokk eltűnt, tegnap mégis kicserélték, mert már több panasz érkezett. Most digitálist ajánlottak, próba után elhoztam.

A hagyományosokkal semmi baj sem volt, hacsak valaki figyelmetlenségből el nem törte. Csak az ostoba eu szórakozik, számoljátok ki, mennyi pénzt költöttünk emiatt fölöslegesen; mennyit az egészségügy, és mennyit a beteg emberek?

Gyógyulást mindenkinek !!

2010. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

- gyógyszertárban

- orvosi műszer boltban (ezt ajánlanám)

- néha lehet kapni Rossmann, DM üzletekben


A régi fajta higanyos lázmérőket már nem lehet forgalmazni (EU rendelet, higanytartalom miatt), tehát már csak elektronikusat kapsz.

2010. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7:47 12:33-nak : megköszönném, ha tájékoztatnál a rendelet hatálybalépése időpontjáról; én az elmúlt év . . . . hónapjában vásároltam Várpalotán azt, ami meghibásodott, s aminek a cseredarabja is ugyanolyan hibát mutatott. Ez hagyományos formájú, alul higany, a csőben kék alkohol(?).

Köszönöm

2010. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!