Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a betegszáll...

Mi a véleményetek a betegszállítókról? Főleg a Komárom-Esztergom megyei tapasztalatok érdekelnek, de jöhet bárhonnan

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez igen! Elég szomorú, hogy egy 12 éve feltett kérdésre még egy válasz sem érkezett! Most 2022 januárja van. És nekem 2019-es és 2020-as tapasztalataim vannak. Igaz Budapest X. kerületében lakom. De nekem rossz tapasztalataim vannak. A rossz tapasztlat a következő volt: a Kórházból haza beteg szállítóval akartak haza küldeni. De a beteg szállítók egymásnak adták a kilincset. Egy héten keresztül naponta 5-6 beteg szállító jött ment. És egyik sem akart haza vinni. Mind meg ilyedtek attól hogy lift nélküli harmadik (3) emeleti lakásba kell fel cipelnie. Végül egy hét után, hatfős csapat vitt haza a korházból, és a lift nélküli harmadik emeletre is hatan cipeltek fel. Komolyan nem értem a beteg szállítókat! Aki nem bír cipelni, az minek megy el beteg szállítónak? Pedig igen is van olyan hogy lift nélküli emeletre vagy lift nélküli emletről kell le vagy fel cipelni a beteget. És igen, nagy problémát, sőt igen nagy hisztit tudnak le vágni a betegszállítók ha némelyik beteg esetleg túl súlyos lenne.
2022. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!