Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizeletmintat le lehet adni...

Vizeletmintat le lehet adni 24 órával később?

Figyelt kérdés
Ma elvittem a dokihoz de azt mondta hozzak holnap újat mert ezt most nem tudják elvinni. Viszont énnem tudtam hogy ez lesz, ma pedig voltam edzésen is, ez pedig sok mindent megvaltoztatna a holnapi pisiben (nem dopping :D) szóval holnap reggel elvihetem a ma reggelit? Vagy mi legyen?
2015. jan. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert a 24 órás az már tenyésztés, az másfajta vizsgálat lenne.

Holnap reggel pisilj, és azt vidd.

2015. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ritka hülyének kell lenni ahhoz, hogy vizeletvizsgálat előtt-után 2-3 napon belül drogozzon valaki. Tessék:

[link]

Nem tudom mit toltál, de ez majd segít kideríteni meddig kimutatható...

2015. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem toltam semmit, oda is írtam, hogy nem doppingoltam, kokszoltam stb. Ritka hülyének kell lenni hogy nem tudsz két szót értelmezni :)


Olyan ra gondoltam, a holnapiban magasabb lesz a kreatinin szint, a sav, fehérje stb

2015. jan. 14. 17:10
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Friss vizeletet vigyél, az ad korrekt eredményt!
2015. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Azt írtad dopping és nem azt, hogy dopping és koksz, stb...nem kell átkölteni, főleg ha le van írva.


2. Szerinted a sportteljesítmény-fokozó szerek és egy gramm mariska elszívása a haverokkal ugyanaz?

Mindegy, hagyom is a francba a témát. Hajrá...

2015. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a kreatinin szintem valami egészen extrém volt, mert hosszú kihagyás utáni első edzés után mentem vizsgálatra.

de én akkor nem tudtam, hogy ennek lehet befolyása.

2015. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 3 hét kihagyás után adom le a mintát :D Hú, mi lesz xD


Értelemszerűen nem drogozom! Meg amúgy is, mi lenne az összefüggés az edzés és a marihuana között?

2015. jan. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!