Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye még fogok nőni? O. O

Ugye még fogok nőni? O. O

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és 153 cm. Csak azért kérdezem, mert másfél éve is ennyi voltam, miért állt meg? Még fogok nőni? Az egyik barátnőm mindig kisebb volt nálam, most meg vagy 4-5 centivel nagyobb. Miért?
2010. febr. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ő biztos gyorsabban nő.20 éves korodig még simán nőhetsz.És fogsz is.Lehet nem leszel 180-cm.De biztos nősz még
2010. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyugi még fogsz nőni, az egyik ismerősöm 21 évesen nőtt két cm-t mert elkezdett sportolni. a sport hatására növekedési hormon, ill. adrenalin termelődik.

Sportolj!!!!!!!!!

2010. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár 25 éves korodig is nőhetsz, attól is függ, hogy milyen magasak a szüleid, nagyszüleid... stb. Viszont én pl. 151cm-nél nem nőttem magasabbra (nő vagyok), és nemrég töltöttem a 25-öt, szóval én pl. már nem növök, de nem zavar, hogy nem nőttem nagyobbra. Jóból keveset adnak. :-)
2010. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 156 cm vagyok és 21 éves, de úgy gondolom, h már nem fogok nőni! Viszont én sok előnyét látom a dolognak:

1:mindig tudok tolakodni, mert átférek az embereken

2: eddig minden pasim nagyon aranyosnak tartotta, h milyen alacsony vagyok

3:eddig még semmit hátrányt nem éreztem emiatt na jó talán csak annyit, h ha tetszik valami cucc tuti, h nincs a méretembe ráadásul a lábam is kicsi szóval a cipők terén is ugyanez a helyzet!

2010. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szedhetsz kálciumot a csontnövekedéshez és ne egyél cukrot (vagy cukor tartalmú ételt), mert attól nem szívódnak fel a tápanyagok.
2010. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!