Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ennyire piros az arcom? 15l

Miért ennyire piros az arcom? 15l

Figyelt kérdés
Néha érzem,hogy teljesen forró az arcom,megnézem és teljesen vörös..szoktam szorongni is de a szorongásaim alatt(ami kb 3hónapja van)egyszer sem volt meg az izzadás és az arcvörösödés.Megmértem a vérnyomásomat 118/70 ami tök normális szerintem..Mit tegyek ellene vagy miért van ez?
2015. jan. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szorongástól, stressztől lehet.

Mitől szorongsz?

2015. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahol emberek vannak itt szoktam főleg iskolában
2015. jan. 13. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt időszakom amikor mindig elvörösödtem ha valami olyan szitu volt de kinőttem. :)

Félsz az emberektől?

2015. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek hogy rosszat gondolnak rólam..és ha megtudom hogy vki beszélt rólam jót vagy rosszat akkor mikorv vele vagyok jobban szorongok..
2015. jan. 13. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet benned mert most abban a korban vagy amikor fontos számodra, hogy ki mit gondol.

De egyet soha ne felejts el! Magadat szeretni! Még piros arccal is :) Ha magadat elfogadod az kisugárzik :) és tök mindegy, hogy ki mit mond mögötted

én ezt gondolom de lehet, hogy melléfogtam és már túl vagy a tinédzser koron :))))

2015. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem a kortársaimhoz viszonyítva félek hanem pl.a tanárok szemébe nézni nehéz mert alapból szorongok és ráadásul félek hogy vajon mit gondol rólam..de csak felnőttek,tanárok véleménye miatt parazom nem is értem..
2015. jan. 13. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!