Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől "szúrhat" a szívem?

Mitől "szúrhat" a szívem?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves fiú vagyok és kb 1 hete elkezdett tompán,alig érezhetően szúrni a szívem.Mindegy,hogy fekszek,ülök,állok érzem mindenféle képpen.MMA-zom rég óta de most sérülés miatt egy hónapja nem is edzem tehát nem terhelem most túl.Egyedül egy scitec ízületvédő terméket szedek de utána néztem képtelenség,hogy attól fájjon.Jövőhéten megyek laborba,EKG megvan,szívultrahang meg 21. én megyek elég soká adtak időpontot sajnos.Addig is érdekelne valakinek volt-e hasonló vagy mi lehet ez?
2015. jan. 10. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem dohányzom és alkoholt sem fogyasztom csak mentes vizet iszom tehát próbálok egészségesen élni.
2015. jan. 10. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ízületi probléma is, vagy stressz, de majd kiderül ha a vizsgálatok eredménye meglesz, a szúrás általában nem szív eredtű probléma.
2015. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Stressz az bőven van sajnos folyamatos feszültség alatt vagyok.
2015. jan. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!