Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor nagyon izgulok, azonnal "kakilnom" kell :D?

Figyelt kérdés

Bocs, vicces kérdés, de ezt tapasztalom.

Tehát érzem hogy Wc-re kell mennem, és jön a barnája.

És akkor ha nagyon izgulok valamiért.


2010. febr. 5. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Veleme is így van, mi baj ezzel? Szerintem ez úgy kb normális :D
2010. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Vagy ne izgulj
2010. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor kell, ha valamit el kezdek keresni, akár a házban akár az interneten. Gondolom, izgulok, hogy megtaláljam?
2010. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok embernek lesz az idegességtől, félelemtől hasmenése. Az egyik idevágó mondás szerint is : "besz..ok a félelemtől" :=).
2010. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha én izgulok akkor a cifrafosás jön rám, akkor is ha alig ettem reggel. nagyon kellemetlen, volt hogy nem sok kellett volna és bekakkintok, és kresz vizsgára úgy bemenni az elég ciki :D
2010. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
A stressz rámegy a beledre. Irritábilis bélszindróma.
2010. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
A Buliszervízbe is megmondták. Minden megmérettetés előtt ki kell tenni a kábelt. Akkor nem jön rád.
2010. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

bizony bizony :D

nem valilyen betegségként fogom fel, hanem csak kiváncsi vagyok mi okozhatja ezt.

ELég sok választ kaptam. Köszi szépen! :)

2010. febr. 5. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

nekem is. képzelheted vizsgák előtt milyen kellemes. már direkt előre keveset eszek és korán kelek, hogy otthon szó szerint kiidegeskedjem magam...

amúgy a a fokozott izgalmi állapot fokozott bélmozgásokat eredményez, ettől van a hasmenés vagy székelési inger. tehát nem kóros meg ilyemsmi, csak baromi kellemetlen.

2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is szokott ilyen lenni. De nekem nem hasmenésem van, hanem rendes keményet kell iszonyúan. Már volt, hogy ha nem lett volna rajtam olyan szűk nadrág, ami segített visszatartani, simán bekakiltam volna.
2011. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!