Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? A memóriám...

Mi tévő legyek? A memóriám borzalmas, hiába van meg az akarat, de képtelen vagyok memorizálni az államvizsga tételeket.

Figyelt kérdés

Ez a második államvizsgám lesz, már az elsőre is kínszenvedés volt a felkészülés (pedig nem vagyok se lusta se buta), most viszont már dolgozom, és így még nehezebb minden, teljesen magam alatt vagyok. Fogalmam sincs, mi lehet a megoldás ilyenkor...

(24/L)



2015. jan. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én valamennyi vizsgám előtt ezt éreztem...mindig puskát gyártottam, és sosem kellett használnom.
2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a felesleges dolgokat kizárni az életedből a vizsga napjáig. Mindenképp le kell higgadnod és nyugodnod. Az idegesség nem vezet semmi jóra.
2015. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!