Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatáasi vannak ha...

Milyen hatáasi vannak ha valaki olyan házban él aminek penészes a fala?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénanátha, asztma.
2015. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi gyakrabban vagyunk betegek (kb 2 havonta-havonta beteg vagyok, ha itthon vagyok, ha nem itthon élek, akkor félévente egyszer). Én arra gyanakszom, hogy ettől.

A többieknek hiába mondom, hogy hogyan lehetne megoldani, nem tesznek semmit (én meg még nem találtam munkát, nem tudok rá szánni). Pedig amennyit gyógyszerekre, vitaminra elköltünk, abból meg lehetne oldani. Ha külön tudok költözni erre vigyázni fogok.

2015. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sára01 válasza:
egyértelműen asztma
2015. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A következő képpen tudod eltüntetni a penészt : 1 literes edénybe tegyél bele 8 deci fehér ecetet 2 deci vizet és ezzel mosd le a falat a rongyot dobd el utána.

Ezt ismételd meg azonnal amikor látod az újabb penészt. Persze ne felejs el sokat szellőztetni..

2015. jan. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!