Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi is az oka, hogy az ázsiai...

Mi is az oka, hogy az ázsiai nők lába csúnya dorong formájú?

Figyelt kérdés
most nem tudom, hogy csak japán, vagy japán+kóreai+kínai, de valaki régebben írta is, hogy szándékosan nem edzenek a lábukra és még valamivel megturbózzák, hogy csúnya idomtalan, formátlan legyen... persze nekik tetszik, de európai szemmel nagyon gáz... nem tudjátok mit csinálnak vele?
2014. dec. 31. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A mongolid nagyrasszra jellemző alkati sajátosság. Csúnya vagy nem, az az adott kultura látásmódjától függ.
2014. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit ertesz a megturbozas alatt, es a lab melyik reszet, de ujszulottoknek polyazzak a labfejuket, hogy kicsi, keskeny legyen.

En szerintem az azsiai noknek a gorbe labuk fura, nem az, hogy nem edzenek ra. Ha edzenenek, akkor is gorbek maradnak.

2014. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem csinálnak semmit a lábukkal, ez hülyeség, lehet, hogy 200 évvel ezelőtt csinálták, de most már biztosan nem. Na edzenek a lábukra is edzenek, más a testfelépítésük ezt láthatod kicsit furcsának. Mondjuk szerintem nem csúnya a lábuk, sőt.
2014. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak 200 evvel ezelott, habar akkor gyakoribb volt.

Mai kinaiok, vietnamik is soknak a szulei kinozzak a kislanyokat a lab szoros polyazasaval. Ezt mostanaban hallom az adott orszagban szuletett egyenektol.

2015. jan. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Azért lehet "görbe" a lábuk, mert a többségük gyerek koruk óta dolgozik, nehéz súlyokat cipeltek/cipelnek és kevés vitaminhoz jutottak, ezért a csontjuk pl.: sípcsontjuk lehet görbébb. Az anyukámé is görbe, kicsit "O"-lábú, mert gyerek kora óta keményen dolgozik.
2015. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!