Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha nincs meg a...

Igaz, hogy ha nincs meg a napi kellő víz bevitel, akkor gyengébbek leszünk és sebezhetőbb lesz a szervezet?

Figyelt kérdés

Napi szinten ha 0.5l-t ha megiszok.

Ez baj? Lécíves valaki fejtse ki.



2014. dec. 14. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A véred besűrűsödik és ettől a vérnyomásod is alacsonyabb lehet, kicsit szédülni fogsz, esetleg megfájdul a fejed, mert a vérben az oxigén is kevesebb lesz, kevesebb oxigén jut az agyba (tudod a vízben is van oxigén). A másik probléma, hogy vese nem lesz megfelelően méregtelenítve, amitől szintén gyengülhet az immunrendszer. De megnyugtatlak, hogy én évekig szintén így éltem, volt olyan nap, hogy egyáltalán nem is ittam, csak akkoriban ezt nem hangsúlyozták, hogy fontos lenne és nem is tudtam mitől szédülök, mitől alacsony a vérnyomásom és állandóan fájt a fejem. Viszont igazából még nem tapasztaltam más káros hatását, de ezt lekopogom, most már évek óta odafigyelek, hogy eleget igyak.
2014. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!