Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki mi a bajom,...

Hogy deritsem ki mi a bajom, ha az orvosok sem tudjak?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni ebbe az egesz kivizsgalasos dologba, hogy sehol nem tudjak mi a bajom. Kulso jele is van ugyhogy nem psziches oka van. Kiderul vajon egyszer mi a bajom?
2014. dec. 11. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid, milyen vizsgálatok voltak eddig?
2014. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért írd ide, mik a tüneteid, hátha valakinek van tapasztalata.
2014. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pszichés okokból is lehetnek szemmel látható tüneket is.
2014. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg van duzzadva a halantekom eleg latvanyosan, izuleti fajdalmak, a latassommal is vannak gondok, sokszor lattok ilyen sarga szikrakat az ki van vizsgalva, voltam agykoponya ct, vervetel vizsgalatokon minden jo. Nem tudom hova fordulhatnek a panaszaimmal?
2014. dec. 11. 19:34
 5/16 anonim ***** válasza:

Lázad nincs? A vérképed teljesen jó? Gyulladásra utaló jel nincs benne? Mióta tart?

De nem neked kiderítened, hanem a körzeti orvosnak addig küldözgetni, amíg ki nem derül.

2014. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És biopsziát nem vettek a halántékodból?
2014. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Autóimmun betegségre nem gyanakodtak? A testvéremnek volt a fején több duzzanat és évekig tartott. Nem jöttek rá mitől volt.
2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, azért kérdeztem a biopsziát, mert ezek, amiket elmondtál, egy létező betegség tünetei is lehetnek (arteritis temporalis), és kíváncsi vagyok, hogy vizsgálták-e már azt.
2014. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Ételintolerancia is okozhatja, csináltass tesztet és hagyd ki azt az ételt, amit kimutat. Vagy csináltass góckutatást magánlaborban.
2014. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nemrég hallottam a vércseppanalízisről, az esetleg kimutathat valamit.

de egyébként a google-t ajánlom, és angolul keress.

2014. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!