Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cernagiliszta, vermox. (hosszu...

Cernagiliszta, vermox. (hosszu story lent) (? )

Figyelt kérdés
Az egész ugy kezdődött,hogy hétfőn Megjött. Nagyon rosszul voltam vegig,nem is mentem iskolába. Hányinger(egyik napon hánytam is),szédülés, hasfájás stb.. Elotte mar voltam vele orvosnál, belferegre tippelt, elküldtük a székletmintat,de valami volt,be kellett fizetni valami csekket,de mire anya befizette volna mar "lejárt a szavatossága" a székletnek is gondolom kidobtak. Szerdán a menstruációs panaszokkal elmentem megint orvoshoz (Szerdán, 3.nap menstruációnak), biztos ami biztos. B6ot mondta,hogy szedjek, be is szedtem,de csak meg rosszabb volt..nem volt étvágyam,de probaltam enni, mert osszeesni nem akartam,de egyszerűen nem ment,nem tudtam aludni semmit,igy másnap(csütörtök) megint elmentem az orvosomhoz,hala az égnek nagyon jófej, kiskorom ota o az orvosom es nagyon jo fej, imadom. Elmondtam neki a panaszaim, megint. Étvágytalanság, szédülés, székrekedés,hasmenés..mivel mar először tippelt belferegre,voltam ultrahangon is, vérvételen nem volt semmi,de mindenki kizárta a belferget,mert ismerik anyát, buszon mindig van nálam nedves törlőkendő, az udvaron vannak kutyáim,ha bejovok az a legelső,hogy kezet mosok szoval nem is mertem erre gondolni,felírt megint B6ot, belflora ízét,mar nem tudom,be is vettem este,mondta,hogy most kicsit dietazzak melle. (pentek)Igy is volt, este mar nagyon éhes voltam,nem volt étvágyam,de mindenképp enni akartam igy anya hozott háztartási kekszet,ahogy beleharaptam a kekszbe, ra 30mp.re mar jott is ki..utana meg ment a hasam,elmentem WCre es a WC papíron maradt ugye széklet,mert ment a hasam es lattam,hogy ilyen kisebb cérnára hasonlító dolgok vannak benne,rogton tudtam,hogy bélféreg,cernagiliszta.. Elmentünk orvoshoz megint,fel. Éjféltől nem aludtam semmit,alig vártam,hogy anya felkeljen es menjen kiváltani a vermoxot es tudjam beszedni, be is vettem reggel kicsit égett a hasam igy renet elszopogattam,utana jobb is lett. De a hasfájás nem szűnik meg egyszeruen, este nem tudok aludni..meg ma este beveszek meg egy vermoxot,mert reggel este mondta az orvos, próbálok enni,hogy tudjak menni WCre,de egyszeruen bármit eszek kihanyom..most pirítóssal próbálkozok megint,mert ma visszajött az étvágyam egy időre, igy ettem virslit,de ki is jott utana. Szoval most a pirítóssal szenvedek,de alig megy. Szeretnem ha vege lenne mar, eleg sokat sírok ez miatt,mert tenyleg kiakaszt,hogy hétfőtől megy ez,mar nagyon jo lenne ha vege lenne. Esetleg valami tipp, mikor hatna a vermax, volt.e mar valaki hasonlo helyzetben. Elore is koszonom a válaszokat, telefonról irtam, az ékezeteket néha lehagyja vagy gyorsíró kijavít. 16/L

#bélféreg #Vermox #Cernagliszta
2014. dec. 5. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg szedjek.e melle hashajtót,vagy valami.
2014. dec. 5. 18:21
 2/2 anonim válasza:
Ha nem mulik el a hányás menyetek be korházba mert ha folyton hánysz annak súlyos következményei lehetnek kiszáradsz és össze is eshetsz velem volt már ilyen hogy ez miatt korházba kerültem csak nekem nem ez a panszom volt mint neked de anak is az volt az egyik tünete hogy hánytam és kiszáradtam 3 napig infuzión voltam a kérdésedhez nem igazán tudok mit hozzá szolni mivel velem nem ez volt viszont a hányás nagyon veszélyes minél több vizet igyál meg egy nap hogy minimalizáld a viz veszteséget.
2014. dec. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!