Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben normális a...

Ebben az esetben normális a fekete széklet?

Figyelt kérdés
Erős vérszegénységem miatt írt fel az orvos gyógyszert (Neo-Ferro-Folgamma). Kb 1 hete szedek napi 2 szemet. Ma reggel először fekete volt a székletem. Neten utána olvastam,hogy bizonyos ételek okozhatják (vér, cékla) vagy ha valakinek sok a vasa. Nálam ezek kilőve. Nincs gond és megnyugodhatok vagy kezdjek el aggódni,hogy valami baj van?

2014. nov. 30. 08:00
 1/3 gömbicica ***** válasza:

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer, így a Neo-Ferro-Folgamma is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek. A Neo-Ferro-Folgamma emésztőrendszeri rendellenességeket okozhat, mint hányinger, hányás, gyomortáji fájdalom, hasmenés vagy székrekedés (gyakori) A Neo-Ferro- Folgamma szedése alatt a széklet feketére színeződik (nagyon gyakori).


ne parázzz már!!!!

de olvasva a gyógyszer (?) papirját, én inkább valami más megoldást választanák(


figyelmedbe ajánlom pl.

[link]


gyógyszert csak legutolsó esetben!!!!

válassz a mindennapi étkezésedhez magasabb vastartalmu ételeket!!!


CIKK ALJÁN IS VAN AJÁNLÁS TERMÉSZETES KÉSZITMÉNYEKRE.


ÉN inkább ezeket preferálnám neo-ferro-folgamma helyett!!!

2014. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Olvastam mikor kiváltottam,de ilyesmire nem emlékeztem. Köszönöm szépen a választ, megnyugodtam! Szép hétvégét! :)
2014. nov. 30. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, spenót után is fekete a széklet.
2014. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!