Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van beesve és miért...

Mitől van beesve és miért lila a szemem alatt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok/Szép estét!

14 éves lány vagyok, és az elmúlt pár napban (7-8napja) azt vettem észre, hogy lila a szemem alatt. Picit be is van esve. Eleinte arra gondoltam, nem aludtam ki magam,aztán ahogy nap mint nap láttam, hogy ugyan úgy néz ki, ugyan olyan lila és beesett mint eleinte, gondoltam itt már nem z alvással van problémám, hiszen azért alszom 7-8 órát hétköznap hétvégén akár 10et is. Úgy kelek minden reggel, hogy remélem elmúlt és remélem nincs beesve és nem lila, de hiába. Minden nap ugyan olyan. Olvastam a neten, hogy lehet vitamin hiány, illetve az is okozhatja, hogy keveset iszok vizek, vagy hogy nem sportolok, így kevés vér áramlik a szemem alá, ettől lehet lila. Na most ezt nagyon hülyeségnek tartom, napi 1-2 liter víz simám megvan, vitamint eleget fogyasztok (szerintem). Viszont a sportolással lehet gondom van, 1 éve abbahagytam a táncolást, azóta nem jártam sehova, néha napján kondi. Semmi több. Valószínűleg ettől lehet?! Valakinek valami ötlet? Mégis mit csináljak, hogy ez elmúljon. Alapozót kenek rá, hogy ne legyen annyira csúnya, de sajnos még úgy is látszik. (Értelmes válaszokat szeretnék!)

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2014. nov. 23. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Első körben csináltass egy teljes vérképet.
2014. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!