Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kivehetem már a fülbevalóm?...

Kivehetem már a fülbevalóm? Elég friss. További lent!

Figyelt kérdés
November 13.-án lövettem ki a bal fülemet újra. Előzőleg is fúrattam már, 4x kivolt, kettő balról, kettő jobbról, és most még kettő balról. Az egyik még lent van, a többi mellett, de a másikat fel, a porcba lövettem. Nekem azt mondták, 2-3 hét a gyógyulási idő. Eléggé fájt is eleinte, de most már szinte alig. A porcban lévőt szeretném kicserélni, ez lehetséges, attól hogy nem járt még le a gyógyulási idő...? Mert nem fáj, meg semmi, csak félek, hogy nehogy fertőzés legyen belőle vagy valami. Egy karikát szeretnék beletenni, soha nemigen használtam. Várjam meg a 3 hetet vagy tegyem be bátran.? Előre is köszi! :D 14/L

2014. nov. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg a 3 hetet,nem hülyeségből mondták!
2014. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát oké, kösz... akkor kivárom... :)
2014. nov. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!