Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszketés, apró vízhólyagok...

Zsofi8k kérdése:

Viszketés, apró vízhólyagok és pöttyök, mitől lehet és hogy tudom kezelni?

Figyelt kérdés
A hólyagok azóta jöttek ki,mióta többet vagyok a barátomnál,baba(kemény)szappan van náluk,amikor kezetmosok a kezemen jobban kijönnek a pici vízhólyagok,de már a talpamon is vannak és múlkor a mellemen és az arcomon nyomtam ki egyet.Viszketek szinte mindenhol,pici piros pöttyök jönnek ki rajtam,mindenmáshol ahol hólyag éppen nem.A melegtől és a melegvíztől mégjobban viszket és egyszerűen nem tudom megállni,hogy ne vakarózzak ígyhát már sebes szinte mindenem.A barátomnak "csak" a hólyagok jöttek ki a kezén a pöttyök nem,de ő is viszket.Azon gondolkodtunk,hogy talán az ágyban van valami atka vagy nemtudom,aki tapasztalt ilyesmit kérem segítsen mert a bőrgyógyászatra csak jövőre mehetnék..
2014. nov. 17. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a bőrgyógyászatra csak jövőre mehetsz. Nálunk is van 1-2 nap várakozási idő, de azért ez már kicsit abszurd lenne. Nagyon sokfajta bőrbetegség lehet, itt a gyk-n nem fogja neked senki kitalálni, hogy mitől van.
2014. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajkai vagyok
2014. nov. 17. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajka viszonylag nagyváros és kizártnak tartom, hogy ne legyen ott bőrgyógyászat, vagy legalább a legközelebbi megyeszékhelyen.
2014. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!