Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek adhatok már vért?

Szerintetek adhatok már vért?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Éppen egy depresszióból ki-ki lábalgató személy vagyok, aki Aug. 31.-én, a nyár utolsó vasárnapján vette be az utolsó szem gyógyszerét.

Az lenne most a kérdésem, hogy holnap lenne egy véradás az iskolában (még diák vagyok, de 18 már elmúltam) és nagyon elszeretnék menni vért adni.

Segíteni szeretnék ezzel is az iskolán és a többieken, de ez most nem lényeges.

Eltelt azóta több mint 2 hónap.

Szerintetek kiürült már a szervezetemből a méreganyag, vagy még nem?

Az elvonási tüneteket szinte nem is éreztem...

A gyógyszert saját magam tettem le, orvos segítsége nélkül, mert az orvosom egy barom volt és hát... a gyógyszerek is eléggé leszedáltak.

Amiket szedtem: Fevarin

Ripedon


Adhatok már vért szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kiürült, de nem ismerem ezeket a gyógyszereket. Lehet, h az ott lévő orvost v nővért kellene megkérdezned.
2014. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. nov. 5. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A véradáson kikérdeznek, említsd meg. Legrosszabb esetben nem vesznek vért. Értékelem a hozzáállásodat!
2014. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy leraktad a gyógyszert, még nem gyógyultál meg. Hamar vissza fogsz térni a barom orvosodhoz. De ne legyen igazam...A vérvételnél meg feltétlenül mond el, miket szedtél. Remélhetőleg nem fogsz ártani senkinek...
2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Abszolute semmit sem gyógyultam, csak érzéketlenné tett a gyógyszer és teljesen leszedált.

Ezért is határoztam el, hogy se az orvoshoz nem megyek el többet, se gyógyszerhez nem nyúlok.

Igaz, hogy elég nehéz így élni, de muszáj csinálni, mivel nem rakják csak úgy a seggem alá. Már elnézést.

De azért köszönöm az eddigi válaszokat, remélem, hogy sikerül majd vért adnom.

2014. nov. 5. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:
A véradás simán ment, minden rendben volt.
2014. nov. 6. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!