Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható álmosító hatású gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Látom, te sem vagy egy nagy elalvó. Amit ismerek és eddig próbáltam: HOVA, Béres Redormin, Sedacur Forte. Macskagyökér, komló és más gyógynövények kivonatait tartalmazzák. Sajnos én olyan vagyok, mint egy elefánt, mindenből a duplája, vagy a triplája kell, hogy hasson. A fentiek egyike sem vált be igazán, eddig a Dormicum volt messze a legjobb altató, de ugyebár azt kizárólag vényre árusítják.


Régebben próbáltam cickafarkfű, macskagyökér, levendula, zsálya, komló teakeveréket, és bámulatosan használt. Sajnos a receptje elveszett, de életem legjobb természetes altatója volt. Akkoriban az Eunoctint akartam leváltani, mert a gyógyszer fejbevágott ugyan rendesen, de borzasztó volt a másnaposság szerű érzet, a zsibbadás, a tompa agy és a kiszáradt torok a következő napon. A teától viszont kitűnően aludtam, és mellékhatása sem volt.

2010. jan. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pakolj egész nap téglát, meg kajáld tele magad. attol majd elálmosodsz
2010. jan. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

napközben iktass be egy kis tornát.Elalvás előtt szellőztess ki.Ne egyél későn nehéz ételeket.

És mondjuk kezdj el könyvet olvasni azonnal elálmosodsz.

Sok sikert,remélem megoldódik a problémád,mert nincs is annál rosszabb mikor az ember éjjel a plafont vizsgálja-reggel meg zombi:))))

2010. jan. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemőknek citromfű teát szoktak adni, szerintem hatásos. Felnőtteknek jó még a lectuca virosa kivonat, de azt M.o-n nem lehet kapni, úgy tudom. Esetleg egy stampedli gyümölcsbor is segít, ez nagymamám módszere volt.
2010. jan. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A citromfű tea nem csak csecsemőknél hatásos :) Nekem nagyon bevált, azt iszok, ha gondjaim vannak az elalvással.
2010. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Valeriánát ajánlanám. Az is természetes, vény nélkül kaptható, és nagyon jót lehet tőle aludni.
2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!