Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a kezem?

Miért fáj a kezem?

Figyelt kérdés
Olya mindha izomlázam lenne de sokkal jobban fáj. Nem emeltem semmit, nem csinaltam semmi olyat amitől izomlázam lehetne. A könyökömtől egészem a vállamig fáj, de néha olyan erősen, hogy már majdnem sírok. Szinte minden mozdulatnál fáj, miközben írok is rohadtul fáj. :( Tudok vlamit csinalni ellene ? Vagy egyáltalán mitől lehet ?
2014. nov. 3. 19:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Mind a 2 fáj.
2014. nov. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!