Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Duzzadt mellbimbó fiuknál. Mitől?

Duzzadt mellbimbó fiuknál. Mitől?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és a mellbimbóm eléggé be van duzzadva. Mitől lehet ez? Hallottam olyat hogy a serdülő korban normális de az az érdekes hogy én senkinél nem láttam ilyet. Most még nem zavar mivel nem látszik a sok ruhától de nyáron eléggé zavaró. Mi lehet a gond? Előre is köszi.
2010. jan. 26. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Most kezdesz nővé érni... Ez természetes folyamat...
2010. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Micsoda poén.
2010. jan. 26. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonális változások okozzák.Még nem futott le benned a biológiai "telepítő program".Az utolsó sejtjeid most veszik tudomásul,hogy fiú vagy.Én is így jártam,sőt az enyém gyulladásba is jött,később azonban simán elmúlt magától. F/36
2010. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked hány évesen múlott el?
2010. jan. 27. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Már csak tippelni tudok:nekem szerintem úgy 14-15 éves koromban elmúlt.
2010. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest én itt vagyok 17 évesen és még mindig ilyen. Nekem kb úgy 13 évesen jött elő.
2010. jan. 28. 16:19
 7/8 anonim válasza:

Nekemi s haspnló van csak én 14/F vok. Az orvos azt mondat, hogy csak a serdüléstől van, majd el fog múlni.

Itt egy kép:( ez az enyém)

[link]

2010. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen, én is 18.évemben járok és kb. 13 évesen jött elő. Borzasztóan zavar, ha nem múlik el kb 20 éves koromig valami orvosi beavatkozás során fogom eltüntetni, nagyon nem pöpec. Nyáron tenger/balatonparton valóban cinkesnek érzi az ember.
2013. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!