Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdenék tornázni. Segítsége...

Elkezdenék tornázni. Segítséget kérhetnék? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni tornázni de nem sokat tudok erről az egész témáról. segítséget szeretnék kérni hogy kezdjem el? Itthoni tornázásról lenne szó. [link] ilyen alakot mint a jobb felén van el lehet érni itthoni tornázással? és mit kell ennem? vagy az mind1? és a dohányzásrol lekéne szoknom ha tornázni kezdek? és fekvőn kívül még mit kéne csinálnom?


2014. nov. 2. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves vagyok 179cm 60kg fiú ha ez számít valamit :)
2014. nov. 2. 08:20
 2/3 anonim válasza:
Elérhetsz ilyen alakot csak még nem most... Igen, a dohányzásról le kéne szokni, és nekem az segített, ha este nem ettem. Nézz az interneten pilatest, és csináld meg a feladatokat! De ha ez nem segít, akkor muszály elmenned pilates órákra. Én még kipróbálnám a helyedben (ha nem sajnálod rá a pénzt) a dr. Steinberger léböjtkúrás italait, de ha neked túl sok, hogy egy hétig nem eszel, csak iszol, akkor úgy csináld (ahogy én is) hogy délelőtt rendesen eszel, délután meg egy félüveg ilyen italt iszol meg, csak akkor ezt 2 hétig kell csinálni. Csak az a baj ezzel, hogy 10.000 ft. (persze az egész csomag, ami 7 db ilyen zöldség-gyümölcs italt tartalmaz.)
2014. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2014. nov. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!