Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom füle a fülbevalónál...

Kislányom füle a fülbevalónál gyakran begennyesedik. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
8éves. Második lukasztás mert az első kb 4évesen volt de az első perctől kezdve kinlódás volt és pár nap után kivettük. Most ezzel semmi gond nem volt Clairsban csinálták simán ment minden az5.ik hétig. Akkor begennyesedett. Gyorsan vettünk aranyat kicseréltük és gyors javulás lett. De, azóta is úgy két 3 hetente ujra és ujra begennyesedik az egyik. Folyik ki belőle a genny ha nyomkodom de fáj neki... Nehéz. Mit tegyünk ?

2014. okt. 31. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd teafaolajjal és menj vele sebészhez.
2014. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz ezüsttel, annak baktericid hatása van(az aranynak nincs).
2014. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a fülét le szoktam fertötleniteni meg a fülbevalót is.Utána vissza raktam és pár napig mozgatni is szoktam a fülükbe.Nekünk az elején volt egyszer azóta semmi!
2014. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fülbevalóval van a gond mármint a formájával lehet nagyon szorosan van ott. Nekem is volt ilyen, friss átlövés után én is aranyat tettem bele és sokszor begennyesedett, nem foglalkoztam vele mire nőtt ott nekem egy keloid amit sebészi úton szedtek le, el kellett vele járnom sugárkezelésre a kék golyóba, hogy ne újúljon ki de újra kiújult és ugyanakkora. Babszem nagyságú csak az a szerencsém, hogy a fülcimpán hátul van így nem látszik nagyon. Úgyhogy vigyázz nagyon a gennyesedéssel. Amúgy nálam franciakapcsos fülbevalóról volt szó.
2014. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!