Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb két éve enyhén, néha fáj a...

Kb két éve enyhén, néha fáj a bal fülem.5 orvosnál voltam (mágán is), senki nem tudott segíteni. Kipróbáltam 3 fajta fülcseppet, meleg borogatást. Semmi nem hat. Ismerős bárkinek is?

Figyelt kérdés
Ha fejhallgatóval hallgatok, halkan is, zenét (vagy bármi mást) hamarabb előjön. Volt/van valakinek hasonló panasza?

2014. okt. 30. 21:43
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem volt ilyen egy arcüreggyulladás után. Kaptam rá antibiotikumot és rendbe jött, de a mai napig szokott fájni. Mielőtt először fájt nem volt esetleg erősen megfázva? Ha nem megfázás akkor fülcsiga elmeszedésre tippelnék bár az inkább az idősebb korosztálynál fordul elő, nem tudom te hány éves vagy. Nem sípol esetleg a füled?
2014. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fülfájdalom akár fogtól is lehet. Menj el fogászatra, csináljanak röntgent is. Vagy akár mozgás szervi panasz is lehet, például nyak.Ha fájdalom van, az valami miatt történik. Ennyi fülész, megtalálta volna a problémát. Az is lehet, hogy neurologiai probléma. Kezdj elsőnek a fogásznál. Valahonnan kisugárzik a fájdalom a füledbe.
2014. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem volt semmilyen előzetes betegség vagy fájdalom. Fogorvosnál voltam, panoráma röntgennel a kezemben, azt mondta minden rendben, aztán elmentem egy másikhoz, az is ugyan ezt mondta.

Egy dolog ami picit nyugtalanít, pár hónappal mielőtt elkezdett fájni voltam uszodában és annyira bedugult a fülem, hogy ki kellett mossák.

28 éves voltam mikor el elkezdődött

2014. okt. 31. 07:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem szokott sípolni
2014. okt. 31. 07:24
 5/5 Momo74 válasza:
Olvastam a problémát. Nekem gyerekkoromban felszurtak.először arra gondoltam azért is fáj.kb május óta megint elkezdodott fájni a fájdalomcsillapítók sem használták.a korhazba jártam vizsgálatokra. Voltam labor neurológiai szemészet röntgen hallás stb mire nem találtak valós tényt hogy akkor 5 nap infúziós kezelest kaptam.hozzateszem nekem meg fulzugas és sipolas is társult. Miután letelt annyit használt hogy nem fájt viszont a vérnyomásmérő kissé levente.felirtak gyógyszerre most azt kell szednem.ami meglepett hogy az infúzióba keringés javító lötty volt lehet hogy ezen el lehetne indulni..
2014. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!