Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rágondolok egy emberre...

Ha rágondolok egy emberre akkor hányingerem lesz, ez miért van?

Figyelt kérdés
például rágondolok gy. f. re azonnal kifordul a belem:S Nektek is volt hasonló tapasztalaitok?És már kétszer néztem a tv-t és megláttam benne és hánytam:S Mit tegyek?
2008. aug. 13. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sokan igy vunk ezzel szerintem:)

2008. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha őt látom én is rosszul leszek...

De egyébként más is így van vele ha nagyon utálja az illetőt.

2008. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%

mert egy könnyen befolyásolható gyenge alkat vagy


ha egy emberrel életedben nem találkoztál akkor csak az alapján lehetsz rosszul amiket mondtak róla neked


vagyis személyes tapasztalat hiányában mások véleményére reagálsz érzelmileg és testileg


= az agymosás és tömegpszichózis áldozata vagy


te mindent elhiszel amit neked mondanak?

2008. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ez egy olyan vírus lesz, ami mostanában söpör végig felénk. Az egyénre szabott megelőzés sajnos nem lehetséges, magát a fő vírushordozót kellene levadászni és karanténba helyezni.

A hányinger ellen segít, ha kikapcsolod a tv-t, sőt elhagyod az országot, mert el lehet menni ugyebár... Nekem megoldotta átmeneti egészségügyi problémáimat.

Sok sikert, és ne felejtsd: minden kór max. 4 évig tart.

2008. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!