Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal mellbimbómnál van egy...

A bal mellbimbómnál van egy csomó már sok éve, most 21 vagyok. El fog múlni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ez gyakori és nincs vele semmi baj, és majd el fog múlni idővel, de már 21 férfi vagyok és még nem tűnt el. Mit csináljak?
2008. aug. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, Kívül vagy belül van??? Bármelyik, ne olvasgass, hanem orvoshoz menj, ők értenek hozzá.
2008. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Belül
2008. aug. 12. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod mit mondott???
2008. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiú lévén nincs nőgyógyászom
2008. aug. 12. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem néztem az alkategóriát. :$

Mindenképp jó lenne orvosnak megmutatnod, lehet, hogy csak ún. zsírcsomó, és ha nem okoz problémát, nem növekszik, akkor nincs vele semmi tennivaló.

2008. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menjél orvoshoz mert legrosszab esetben lehet hogy valami daganat féleség( ne gondolj egyből rosszra)
2008. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy el kellene mennem.. De mégis milyen orvos foglalkozik ilyesmivel?
2008. aug. 12. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvosnak mutasd meg, ő majd eldönti, hogy bőrgyógyászatra, vagy hova küld tovább, ha szükséges.
2008. aug. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A háziorvos biztosan segíteni fog. Kérj mammográfiai szűrést. Ez olyan mint egy röntgen felvétel, nem kell félni tőle.Itt a neten rákereshetsz. Ne várj vele, mert nem fog elmúlani, sőt nég rosszabbul is végződhet a dolog.
2008. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad vele várni, mert minden jóindulatú csomó valamitől beindulhat sok év után. Amúgy sincs helye ott egy csomónak, bármilyen ki kell vetetni.
2008. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!