Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri venni, valóban jó a...

Megéri venni, valóban jó a bioptron lámpa?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 16:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
Tuti megéri. A nagymamámnak egy csomó gondja volt, mielőtt megvette. Tényleg nagyon szarul volt! 3 hónap után már nem voltak fájdalmai. A tanulásban is segít! Az unokatesóm égési sérülését is rendbe hozta. Nem értékesítő vagyok vagy ilyesmi, tényleg. Ezek csak tapasztalatok. Jó hatása van!
2008. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Szia! nekem abban segített, hogy volt egy nagyon nagyon csúnya, nagy gyulladt pattanás a hátamon, a kozmetikus kitisztította, 2x3 percet lámpázta és három nap alatt rendbe jött. Máskor meg nagyon durván ledúrtam a térdemről a bőrt, és napok alatt rendbe jött. Viszont, mi is kipróbáltuk a nagymamámon, ( kölcsön kaptunk egy készüléket) akinek mindenféle baja volt, pl derék, láb miegymás fájás, de rajta egyátalán nem segített, úgyhogy nem vettük meg.lehet, ez is egyénfüggő.
2008. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
A migrénre is jó. És egy gyógytornász ismerősöm is szokta ajánlani a betegeinek pl derékfájásra.
2008. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

igen a migrénre is!!

Én csak annyit tudok mondani!!

Egyszerüen isteni!!!!!!!!!!

Ha kérdése van valakinek akkor csak hívjon 30/ 414 21 86

Nővér vagyok!!

2008. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,használtan vettünk egy közepes méretűt és én is csak dicsérni tudom.
2008. nov. 30. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen érdemes venni!ha érdekel bárkit szívesen nyújtok segítséget
2009. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
segetine nekem is valaki??
2009. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem teljesen begyullasztotta a pikkelysömöremet, azóta is azon vagyok, hogy rendbehozzam valamivel. Nekem abszolút nem vált be.
2009. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó nem mintha kételkednék amit mondasz de ez teljességgel lehetetlen ,mert ez rosszat biztos nem tud csinálni!!

Gondolkodjunk már egy kicsit ez polarizációs fény gyógyít és nem az ellenkezőjét!!!

Biztos jó megéri venni,és most olcsók is!

Nekem van sajnos csak kicsi,de nagyon jó,a párpmnak most volt 1 hónapja porskorongsérv műtétje,és a helyét kezelem nos hát had mondjam hogy alig látszik már az igen csunya nagy vágás!!

Na persze hinni is kell benne!

üdv

2009. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Én csak arról tudok nyilatkozni, amit megéltem, amit tapasztaltam. Nekem rosszabb lett tőle a bőröm, a meleg mégjobban előhozta és begyullasztotta. Nem hiszek abban egyébként,hogy a lámpa bármit meggyógyít. Alternatív gyógymódként lehet kezelni bizonyos betegséget, de az alapbetegség kezelését bízzuk inkább orvosra. Nekem is lett egyszer egy nagy sebem az arcomon, egy neogranormon nevű kenőccsel 3 nap alatt nyomtalanul begyógyult. Szóval, én inkább tartózkodnék a lámpa magasztalásától. Dehát nem vagyuk egyformák, így nem mindenkinél vált ki jótékony hatást.
2009. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!