Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Égő-csípő fájdalmat érzek a...

Szilagyi Natasa 11 kérdése:

Égő-csípő fájdalmat érzek a nemiszervemben, főleg vizelésnél. Voltam mar nőgyógyásznál, illetve a házi orvosomnál is, viszont konkrét választ nem kaptam. Már több, mint egy hónapja szenvedek vele, gyógyszereket szedtem de semmi nem használt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:05
 1/4 mi a fene ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy normális orvos ne tudna adni vizeletfertőtlenítőt. Különben tele vannak az újságok ilyen reklámokkal, gyógyszerész is tud segiteni. Én mindig tartok itthon Monurál viz. ferőtlenítő. Ki kell iratni,utasítás s dobozban, két adag még mindig segített.
2014. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


ne haragudj, de nem a megfelelő orvoshoz mentél! Mi köze a hólyaghuruthoz a nőgyógyásznak?


A nőgyógyász a szaporító szervrendszer problémáival foglalkozik ---hüvely, méh, petefészek


Akihez menned kell, az az urológus! Ő foglalkozik a húgyhólyaggal, és a kiválasztással.


Egészen más a kettő!!


Ha a háziorvos nem ad gyógyszert, menj urológushoz! Ő majd segít.

2014. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaptál Monuralt? Cifrant? Ezek a legjobbak.
2014. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még valami: nem a nemi szervedben érzed a csípő érzést, hanem a húgycsövedben, ami a csiklód alatt van. Ha a nemi szerved égne, az hüvelygyulladás lenne.


Nem bunkóságból írom le, csak ezeket nem árt tudni.

2014. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!