Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány cm magas...

Szerintetek hány cm magas leszek 20 évesen? Most 161 cm vagyok 12F

Figyelt kérdés
12 éves vagyok

2014. okt. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kiszámítani.. Mindenki máskor kezd el nőni és máskor fejezi be azt.. Egy áltagos férfi 25 éves koráig nőhet, ez persze nem jelenti azt, hogy megállás nélkül még 13 évig fogsz nőni!
2014. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudni előre,a fiúk kb olyan magasra megnőhetnek vagy magasabbra mint az apjuk.De egész magas vagy ez jó jel.


Milyen magas apukád?


Azért fontos kérdés ez,mert van aki egész magas 12 évesen,de az apja sem túl magas és a gyerek reménykedett hogy hú ha biztos magas leszek mert 6.-asan a többinél kicsit magasabb vagyok és valahogyan a többi évben meg alig nőtt valamit.

2014. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van,bár ha m agas az apukád akkor minden esélyed meg van magasra nőni,ha alacsony akkor kisebb az esélyed.


Van aki 13 évesen már 180 cm és nem is nő tovább,de olyan is van aki 13 évesen 180 cm de 192-ig 16 éves korági nő.De olyan is van aki ugyan 14 évesen 160 cm csak de magas az apja és ez a srác lehet hogy csak 17 éves korában kezd el majd nyúlni.


Fontosak milyen géneket öröklünk szüleinktől,ez az elsődleges és persze az elődek génjei is visszaüthetnek akár.

A legtöbb srác azért 16-17 évesen már a végleges magasságát eléri általában.

2014. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Enni idosen kb en is e korul lehettem. Most vagyok 15 es 186cm. Versenyszeruen uszok. Heti 5 edzes. 3 medenceben, 2 szarazfoldi erosito. Edesapam 181cm. Edesanyam 178cm. Ez igy nem teljesrn helyetallo h akkora leszel, mimt edesapad. Peldaul ugye nehai nagyapam 168cm volt es ugye apam 181re nott folyamatos sporttal. O peldaul focizott. Nagyon szegenyek voltak, de azert rendesen taplalkozott. Te is tegyel igy. Fogyassz gyumolcsleveket es zoldsegeket. Husokat es feherjeben gazdag eteleket. Ezekre figyelj ne gorcsolj ra. Ezt mondogasd magassagom folyamatosan no. Magassagom naprol napra no. Sok sikert:)!
2014. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok, csak lányban
2015. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!